MARATON ZUMBY W BERGEN 24 kwietnia!

Zumba Bergen 09924 kwietnia 2016r. Klub Turystyczny „MinNorge Tur” zorganizował warsztaty taneczne i maraton zumby w Bergen.
Impreza przeznaczona dla miłośniczek fitnessu, zumby oraz dobrej zabawy, przygotowana została specjalnie z myślą o mieszkankach Bergen  i okolic. Organizatorzy stworzyli niepowtarzalną okazję by ćwiczyć i bawić się pod kierunkiem jednego z najlepszych w tej dziedzinie trenerów – Roberta Magiery.
Atmosfera podczas warsztatów i maratonu była fantastyczna i niezwykła energetyzująca, a poziom endorfin sięgnał zenitu! Profesjonalizm trenera i jego pasja roztoczyły magiczną atmosferę w kultursal na Vestkantenn.. Ta magia ogarnęła nie tylko uczestników imprezy, ale również obserwatorów, którzy przyciągani muzyką i salwami śmiechu, zaglądali do wnętrza.
Wielkie BRAWA dla wszystkich Pań!
Na koniec odbyło się losowanie upominków od firmy MyCall, sponsora eventu.
Dziękujemy serdecznie Robertowi za niezwykle energetyczny czas!
Firmie MyCall i Bergen Kommune dziękujemy za pomoc przy realizacji przedsięwięcia.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji (http://photo.minnorge.com/zumba-w-bergen/ ) . I choć zdjęcia nie oddają w pełni atmosfery eventu, to nam w głowach nadal brzmi muzyka, z twarzy nie schodzi radosny uśmiech, a nogi nie chcą stać w miejscu! To był niesamowity zastrzyk dobrych doznać … oby dawka starczyła do następnego razu!

Zumba Bergen